Leren

vmbo-locaties

VMBO Westplas Aalsmeer

62
e: westplas@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/westplas

Wellantcollege
1e J.C. Mensinglaan 40
1431 RW Aalsmeer
0297-325244

VMBO de Groenstrook Aalsmeer

61
e: degroenstrook@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/groenstrook

Wellantcollege
Jac. P. Thijsselaan 18
1431 KE Aalsmeer
0297-384949

Vmbo-groen Aalten

65
e: info@schaersvoorde.nl
i: www.schaersvoorde.nl

Christelijk College Schaersvoorde
Landbouwstraat 1
7122 VM  Aalten
0543-491400

Vmbo-groen Alkmaar

270
e: alkmaar@clusius.nl
i: www.clusius.nl

Clusius College
Drechterwaard 10 / 16
1824 EX Alkmaar
072-5610934

VMBO-groen Almelo

230
e: almelo@aoc-oost.nl
i: www.aoc-oost.nl

AOC Oost
Bornerbroeksestraat 348
7609 PH  Almelo
0546-834210

Vmbo-groen Almere

296
e: info.almere@groenhorst.nl
i: www.groenhorstalmere.nl

Groenhorst
Heliumweg 1
1362 JA  Almere
088-0205400

Chr. VMBO Alphen aan den Rijn

374
e: alphenaandenrijn@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/alphen

Wellantcollege
Kalkovenweg 62
2401 LK Alphen aan den Rijn
0172-431120

VMBO Amersfoort

376
e: amersfoort@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/amersfoort

Wellantcollege
Bergenboulevard 11
3825 AG Amersfoort
033-4801331

VMBO MBO Linnaeus Amsterdam

380
e: linnaeus@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/linnaeus

Wellantcollege
Archimedesplantsoen 87
1098 JZ Amsterdam
020-6929060

Vmbo-groen Amsterdam

276
e: amsterdam@clusius.nl
i: www.clusius.nl

Clusius College
Rode Kruisstraat 40
1025 KN  Amsterdam
020-6363636

VMBO Sloten Amsterdam

378
e: sloten@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/sloten

Wellantcollege
Jan van Zutphenstraat 60
1069 RS Amsterdam
020-6190255

Vmbo Andel

355
e: prinsentuinandel@rocwb.nl
i: www.prinsentuinandel.nl

Prinsentuin College
Buitenlaan 2
4281 NX Andel
0183-447474

Vmbo-groen Assen

38
e: vmbogroen.assen@aocterra.nl
i: www.aocterra.nl

AOC Terra
Vredeveldseweg 55
9400 AH Assen
0592-312298

Vmbo Barendrecht

285
e: barendrechtvmbo@edudelta.nl
i: www.edudelta.nl

Edudelta Onderwijsgroep
Dierensteinweg 2
2991 XJ Barendrecht
0180-642040

Vmbo-groen Barneveld

64
e: info@demeerwaarde.nl
i: www.demeerwaarde.nl

De Meerwaarde
Schoutenstraat 109
3771 CH  Barneveld
0342-404777

Vmbo Bilthoven (GL TL)

298
e: administratieons@groenhorst.nl
i: bilthoven.groenhorst.nl

Groenhorst
Overboslaan 15
3722 BJ Bilthoven
088-0205600

Vmbo-groen Bladel

67
e: info@piusx-college.nl
i: www.piusx-college.nl

Pius X College
Tuinstraat 1
5531 GK Bladel
0497-361261

Vmbo-groen Bleiswijk

506
e: kring@melanchthon.nl
i: www.melanchthon.nl/kring

Scholengemeenschap Melanchthon College, De Kring
Rembrandtlaan 38
2665 XG Bleiswijk
010-5212822

VMBO-groen Borculo

240
e: borculo@aoc-oost.nl
i: www.aoc-oost.nl

AOC Oost
Ruurloseweg 35
7271 RS Borculo
0545-259910

Chr. VMBO Boskoop

383
e: boskoop@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/boskoop

Wellantcollege
Zijde 105
2771 EV  Boskoop
0172-213456

Vmbo Breda

369
e: prinsentuinbreda@rocwb.nl
i: www.prinsentuinbreda.nl

Prinsentuin College
Tuinzigtlaan 10
4812 XN Breda
076-5140156

Vmbo-groen Breukelen

68
e: info@broeckland.nl
i: www.broeckland.nl

Broeckland College
Engel de Ruyterstraat 40
3621 CV Breukelen
0346-262408

VMBO Anna Hoeve Brielle

385
e: annahoeve@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/brielle

Wellantcollege
Anna Hoevestraat 2
3232 VC Brielle
0181-413088

VMBO GROEN en MBO GROEN Buitenpost

204
i: www.aocfriesland.nl

Nordwin College
Prof. Wassenberghstraat 3
9285 PS Buitenpost
0511-541598

Vmbo-groen Castricum

275
e: castricum@clusius.nl
i: www.clusius.nl

Clusius College
Oranjelaan 2a
1901 TX Castricum
0251-653600

Vmbo-groen Cuijk

428
e: mlc@merletcollege.nl
i: www.merletcollege.nl

Merlet College
Robijnlaan 77
5431 ZN Cuijk
0485-336226

VMBO Groen Den Bosch

329
e: info.vb@helicon.nl
i: www.helicon.nl

Helicon Opleidingen
Hervensebaan 7
5232 JL  Den Bosch
073-6422155

VMBO Westvliet Den Haag

387
e: westvliet@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/westvliet

Wellantcollege
Westvlietweg 42
2491 EC Den Haag
070-3864228

VMBO Madestein Den Haag

389
e: madestein@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/madestein

Wellantcollege
Madesteinweg 25
2553 EC  Den Haag
070-4400625

Vmbo-groen Deurne

431
e: hc@ivo-deurne.nl
i: www.ivo-deurne.nl

Hub van Doornecollege
Vloeieindsedreef 1
5753 SM Deurne
0493-353460

VMBO-groen Doetinchem

242
e: doetinchem@aoc-oost.nl
i: www.aoc-oost.nl

AOC Oost
Gezellenlaan 14
7005 AZ Doetinchem
0314 375 980

VMBO Mavo Stek Dordrecht

395
e: stek@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/mavostek

Wellantcollege
Chico Mendesring 825a
3315 WX Dordrecht
078-6138309

VMBO Dordrecht

393
e: vmbo.dordrecht@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/dordrecht

Wellantcollege
Groenezoom 400
3315 LA Dordrecht
078-6216464

Vmbo-groen Drachten

448
e: splitting@csgliudger.nl
i: www.csgliudger.nl

Christelijke Scholengemeenschap Liudger
Splitting 63
9202 LD Drachten
0512-305700

Vmbo-groen Ede

300
e: info.ede@groenhorst.nl
i: www.groenhorstede.nl

Groenhorst
Zandlaan 31
6717 LN  Ede
088-0205700

Vmbo-groen Eelde

39
e: vmbogroen.eelde@aocterra.nl
i: www.vmbogroeneelde.nl

AOC Terra
Burg. Legroweg 29
9761 TA  Eelde
050-3091625

Vmbo-groen Eibergen

689
e: info@hetassink.nl
i: www.hetassink.nl

Het Assink Lyceum
Prins Bernhardstraat 6
7151 DG Eibergen
0545-477182

(V)MBO Groen Eindhoven

331
e: info.ve@helicon.nl
i: www.helicon.nl

Helicon Opleidingen
Locatellistraat 5
5654 JB Eindhoven
040-2595757

Vmbo-groen Elburg

453
e: oostenlicht@nuborgh.nl
i: www.nuborgh.nl

Scholengemeenschap Nuborgh College
Kruidenlaan 1
8082 CA Elburg
0525-688199

Vmbo-groen Elst

456
e: info@hetwesteraam.nl
i: www.hetwesteraam.nl

Scholengemeenschap Het Westeraam
Auditorium 6
6661 TZ Elst
0481-365888

Vmbo Emmeloord

301
e: info.emmeloord@groenhorst.nl
i: www.groenhorstemmeloord.nl

Groenhorst
De Balkan 16
8303 GZ Emmeloord
088-0205100

Vmbo-groen Emmen

40
e: vmbogroen.emmen@aocterra.nl
i: www.vmbogroenemmen.nl

AOC Terra
Huizingsbrinkweg 9
7812 BK Emmen
0591-617344

VMBO-groen Enschede

236
e: enschede@aoc-oost.nl
i: www.aoc-oost.nl

AOC Oost
Hengelosestraat 481
7521 AG Enschede
053-4804600

Vmbo-groen Epe

458
e: mail@rsgnov.nl
i: www.rsgnov.nl

Regionale Scholengemeenschap Noord-Oost Veluwe
Schotweg 1
8162 GM Epe
0578-612094

Vmbo-groen Ermelo

460
e: info@groevenbeek.nl
i: www.groevenbeek.nl

Scholengemeenschap Christelijk College Groevenbeek
Paul Krugerweg 44-50
3851 ZJ Ermelo
0341-274950

Vmbo-groen Franeker

462
e: info@annamaria.nl
i: www.annamaria.nl

Christelijke Scholengemeenschap Anna Maria van Schurman
Cort van der Lindenstraat 1
8802 RX Franeker
0517-395900

Vmbo-groen Geldermalsen

465
e: post@lingeborgh.nl
i: www.lingeborgh.nl

Scholengemeenschap De Lingeborgh
Laan van Leeuwenstein 2
4191 NB Geldermalsen
0345-571504

Vmbo-groen Gemert

468
e: vmbo@commanderijcollege.nl
i: www.commanderijcollege.nl

Scholengemeenschap Commanderij College
St. Josephstraat 17
5421 CR Gemert
0492-370055

Vmbo locatie Goes

293
e: goesvmbombo@edudelta.nl
i: www.edudelta.nl

Edudelta Onderwijsgroep
Stationspark 39
4462 DZ  Goes
0113-272250

OPDC De Vliedberg Goes

295
e: info@devliedberggoes.nl
i: www.devliedberggoes.nl

Edudelta Onderwijsgroep
Stationspark 25
4462 DZ Goes
0113-220114

VMBO Gorinchem

396
e: gorinchem@wellant.nl ;
i: www.wellant.nl

Wellantcollege
IJsbaan 455
4206 VJ Gorinchem
0183-611611

VMBO Gouda

400
e: gouda@wellant.nl
i: www.wellant.nl

Wellantcollege
Ronsseweg 555
2803 ZK Gouda
0182-543743

Vmbo-groen Gronsveld

472
e: vmbo@portamosana.nl
i: www.portamosana.nl

Scholengemeenschap Porta Mosana College
Kampweg 37
6247 AR Gronsveld
043-4086688

Vmbo-groen Grootebroek

273
e: grootebroek@clusius.nl
i: www.clusius.nl

Clusius College
Elzenlaan 2
1613 VP Grootebroek
0228-511680

Vmbo-groen Haarlem

476
e: informatie@sterrencollegehaarlem.nl
i: www.sterrencollegehaarlem.nl

Scholengemeenschap Sterrencollege
Badmintonpad 15
2023 BT Haarlem
023-5415100

Vmbo / mavo Halsteren

361
e: prinsentuinhalsteren@rocwb.nl
i: www.prinsentuinhalsteren.nl

Prinsentuin College
Steenspil 46
4661 TZ Halsteren
0164-682161

Vmbo Hardenberg

613
e: hardenberg@vechtdalcollege.nl
i: www.vechtdalcollege.nl

Vechtdal College / AOC de Groene Welle
Burg. Schuitestraat 3
7772 BS Hardenberg
0523-281428

VMBO GROEN en MBO GROEN Heerenveen

206
i: www.aocfriesland.nl

Nordwin College
Domela Nieuwenhuisweg 3
8448 GK Heerenveen
0513-623034

Vmbo-groen Heerhugowaard

274
e: heerhugowaard@clusius.nl
i: www.clusius.nl

Clusius College
Deimoslaan 11
1702 CK Heerhugowaard
072-5713051

VMBO-Groen Heerlen

255
e: heerlen@citaverde.nl
i: www.citaverde.nl

Citaverde College
Heldevierlaan 12
6415 SB Heerlen
045-5700888

Vmbo-groen Hoevelaken

479
e: secr.vlh@vanlodenstein.nl
i: www.vanlodenstein.nl

Scholengemeenschap Van Lodensteincollege
Zuiderinslag 1
3871 MR Hoevelaken
033-2541541

Vmbo-groen Hoogezand

482
e: ajacobscollege@aletta.nl
i: www.aletta.nl

Scholengemeenschap Dr Aletta Jacobs College
Laan van de Sport 4
9603 TG Hoogezand
0598-350250

VMBO-groen Hoorn

272
e: mbohoorn@clusius.nl
i: www.clusius.nl

Clusius College
Blauwe Berg 1a / 3
1625 NT Hoorn
0229-259494

VMBO-Groen Horst

260
e: horst@citaverde.nl
i: www.citaverde.nl

Citaverde College
Spoorweg 8
5963 NJ Horst
077-3981620

VMBO Houten

405
e: vmbo.houten@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/houten

Wellantcollege
Randhoeve 2
3992 XH  Houten
030-6345100

Vmbo-groen Kampen

487
e: j.a.vandonge@ichthuskampen.nl
i: www.ichthuskampen.nl

Scholengemeenschap Ichthus College
Flevoweg 68
8265 PL Kampen
038-8508383

VMBO Groen Kesteren

333
e: info.vk@helicon.nl
i: www.helicon.nl

Helicon Opleidingen
Industrieweg 4
4041 CR Kesteren
0488-481310

VMBO Klaaswaal

406
e: klaaswaal@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/klaaswaal

Wellantcollege
Rijksstraatweg 30b
3286 LS Klaaswaal
0186 57 20 00

VMBO GROEN en MBO GROEN Leeuwarden

203
i: www.aocfriesland.nl

Nordwin College
Jansoniusstraat 2
8934 BM Leeuwarden
058-2846571

Vmbo-groen Lelystad

303
e: info.lelystad@groenhorst.nl
i: www.groenhorstlelystad.nl

Groenhorst
Tjalk 25-58
8232 MB Lelystad
088-0205300

Vmbo-groen Maartensdijk

304
e: info.maartensdijk@groenhorst.nl
i: www.groenhorstmaartensdijk.nl

Groenhorst
Dierenriem 2
3738 TR Maartensdijk
088-0205500

Lentiz | Maaslandcollege (in Maasland)

326
e: maaslandcollege@lentiz.nl
i: www.lentiz.nl

Lentiz Onderwijsgroep
Commandeurskade 22
3155 AD Maasland
010-5910499

Vmbo-groen Meppel

37
e: vmbogroen.meppel@aocterra.nl
i: www.vmbogroenmeppel.nl

AOC Terra
Werkhorst 58
7944 AV Meppel
0522-253364

Vmbo Locatie Middelharnis

287
e: middelharnisvmbo@edudelta.nl
i: www.edudelta.nl

Edudelta Onderwijsgroep
Schoolstraat 11
3241 CT Middelharnis
0187-485444

VMBO Montfoort

407
e: montfoort@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/montfoort

Wellantcollege
Doeldijk 16
3417 XD Montfoort
0348-471337

Lentiz | Floracollege (in Naaldwijk)

325
e: floracollege@lentiz.nl
i: www.lentiz.nl

Lentiz Onderwijsgroep
Burg. Elsenweg 8
2671 DC Naaldwijk
0174-671170

VMBO Naarden

409
e: naarden@wellant.nl
i: www.wellant.nl

Wellantcollege
Tenierslaan 2
1412 JE Naarden
035-6943680

VMBO-Groen Nederweert

265
e: nederweert@citaverde.nl
i: www.citaverde.nl

Citaverde College
Pastoor v.d. Steenstraat 5
6031 EB Nederweert
0495-632130

Vmbo-groen Nijkerk

305
e: admin.nijkerk@groenhorst.nl
i: www.groenhorstnijkerk.nl

Groenhorst
Luxoolseweg 1
3862 WH Nijkerk
088-0205900

VMBO Groen Nijmegen

336
e: info.vn@helicon.nl
i: www.helicon.nl

Helicon Opleidingen
Marga Klompelaan 37
6532 SB Nijmegen
024-3550642

VMBO Oegstgeest

412
e: oegstgeest@wellant.nl
i: www.wellant.nl

Wellantcollege
Lange Voort 70
2341 KD Oegstgeest
071-5173216

Vmbo-groen Oirschot

489
e: info@kempenhorst.nl
i: www.kempenhorst.nl

Scholengemeenschap Kempenhorst College
Eikenbussel 1
5689 AA Oirschot
0499-582160

Vmbo-groen Oldekerk

45
e: vmbogroen.oldekerk@aocterra.nl
i: www.vmbogroenoldekerk.nl

AOC Terra
Molenstraat 12
9821 PG Oldekerk
0594-505800

Vmbo-groen Ommen

492
e: ommen@vechtdalcollege.nl
i: www.vechtdalcollege.nl

Christelijke Scholengemeenschap Vechtdal College
Van Reeuwijkstraat 1
7731 EH Ommen
0529-408330

Vmbo-groen Oss

496
e: info@hethooghuis.nl
i: www.hethooghuis.nl

Scholengemeenschap Het Hooghuis
De Ruivert 5
5342 CM Oss
0412-224160

Chr. VMBO de Bossekamp Ottoland

415
e: ottoland@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/ottoland

Wellantcollege
B 140
2975 BK Ottoland
0184-641409

Vmbo Oudenbosch

358
e: prinsentuinoudenbosch@rocwb.nl
i: www.prinsentuinoudenbosch.nl

Prinsentuin College
Groene Woud 54a
4731 GV Oudenbosch
0165-313338

Vmbo-groen Panningen

500
e: info@hetbouwens.nl
i: www.hetbouwens.nl

Scholengemeenschap Bouwens van der Boije College
Dr. Poelsplein 16
5981 TW Panningen
077-3068888

Vmbo-groen Purmerend

277
e: purmerend@clusius.nl
i: www.clusius.nl

Clusius College
Aletta Jacobslaan 1
1442 AG Purmerend
0299-454545

Vmbo-groen Raalte

502
e: school@carmelcollegesalland.nl
i: www.carmelcollegesalland.nl

Scholengemeenschap Carmel College Salland
Florens Radewijnsstraat 6
8101 BW Raalte
0572-348500

Chr. VMBO Rijnsburg

416
e: rijnsburg@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/rijnsburg

Wellantcollege
Sandtlaan 98
2231 CE Rijnsburg
071-4021657

VMBO-Groen Roermond

249
e: roermond@citaverde.nl
i: www.citaverde.nl

Citaverde College
Jagerstraat 6
6042 KA Roermond
0475-346346

VMBO MBO Rotterdam

419
e: rotterdam@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/rotterdam

Wellantcollege
Bosdreef 111
3062 CA Rotterdam
010-2175922

VMBO-groen Schagen

271
e: schagen@clusius.nl
i: www.clusius.nl

Clusius College
De Boomgaard 9
1741 MD Schagen
0224-212725

Vmbo-groen Schijndel

509
e: info@eldecollege.nl
i: www.eldecollege.nl

Scholengemeenschap Elde College
Putsteeg 4
5481 XT Schijndel
073-5433533

VMBO GROEN en MBO GROEN Sneek

207
i: www.aocfriesland.nl

Nordwin College
Harste 2
8602 JX Sneek
0515-414095

Vmbo-groen Someren

515
e: post@varendonck.nl
i: www.varendonck.nl

Scholengemeenschap Varendonck College
Kanaalstraat 12-14
5711 EJ Someren
0493-672672

Vmbo Locatie Sommelsdijk

288
e: middelharnisvmbo@edudelta.nl
i: www.edudelta.nl

Edudelta Onderwijsgroep
Langeweg 107
3245 KG Sommelsdijk
0187-471010

Vmbo-groen St.-Anthonis

512
e: info@metameer.nl
i: www.metameer.nl

Scholengemeenschap Metameer
Stevensbeekseweg 8a
5844 AB St.-Anthonis
0485-381600

Vmbo-groen Tilburg

518
e: infombc@mbctilburg.nl
i: mbceconomieengroen.nl

MBC Economie en Groen
Gershwinstraat 10
5012 AR Tilburg
013-5397020

Vmbo-Groen Tubbergen

66
e: info@canisius.nl
i: www.canisius.nl

R.-K. Scholengemeenschap St. Canisius
Huyerenseweg 1
7651 LR Tubbergen
0546-488488

VMBO-groen Twello

238
e: twello@aoc-oost.nl
i: www.aoc-oost.nl

AOC Oost
IJsbaanweg 8
7391 HH Twello
0571-271670

VMBO Utrecht

420
e: utrecht@wellant.nl
i: www.wellantvmbo.nl/utrecht

Wellantcollege
Theo Thijssenplein 32
3555 SJ Utrecht
030-2444394

Vmbo-groen Velp

306
e: velp@groenhorst.nl
i: www.groenhorstvelp.nl

Groenhorst
Pinkenbergseweg 5f
6881 BA Velp
088-0205200

Vmbo-groen Venray

521
e: post@raayland.nl
i: www.raayland.nl

Scholengemeenschap Raayland College
Leunseweg 6
5802 CH Venray
0478-551155

Vmbo-groen Vorden

524
e: beeckland@ulenhof.nl
i: www.beeckland.nl

Christelijke scholengemeenschap 't Beeckland
Nieuwstad 49
7251 AG Vorden
0575 551155

Vmbo-groen Weert

527
e: vmbo@hetkwadrant.nl
i: www.hetkwadrant.nl

Scholengemeenschap Het Kwadrant
Thornstraat 7
6004 JP Weert
0495-513666

Groene School Winsum

46
e: groeneschool.winsum@aocterra.nl
i: www.groeneschoolwinsum.nl

AOC Terra
Hamrik 4a
9951 AA Winsum
0595-447070

Vmbo-groen Wolvega

119
e: vmbogroen.wolvega@aocterra.nl
i: www.vmbogroenwolvega.nl

AOC Terra
Paulus Potterstraa 33
8471 VM Wolvega
0561-618818

Vmbo-groen Zoetermeer

530
e: info@stedelijk-college.nl
i: www.stedelijk-college.nl

Scholengemeenschap Stedelijk College
Van Doornenplantsoen 1
2722 ZA Zoetermeer
079-3310300

Vmbo Zwolle

243
e: info@groenewelle.nl
i: www.groenewelle.nl

AOC de Groene Welle
Koggelaan 7
8017 JN  Zwolle
038-4671120

Werken in het groen

Voor wie geïnteresseerd is in planten en dieren, voeding, natuur en milieu, gezondheid en het buitenleven, is een groene opleiding een goede keuze. Groene  opleidingen zijn er op alle niveaus. Vmbo-groen wordt gegeven op alle aoc’s en op een aantal scholengemeenschappen in Nederland. Mbo-opleidingen worden gegeven door de 13  aoc’s. Er zijn 5 hbo-instellingen, waaronder een lerarenopleiding. Wil je een groene universitaire opleiding volgen, dan ga je natuurlijk naar Wageningen Universiteit.

Aan het werk na de opleiding

Een groene opleiding biedt veel mogelijkheden voor de toekomst. In bijna alle bedrijfstakken is er veel vraag naar personeel. De verdiensten zijn goed.